Spordivaimu aktiivsed vahetunnid

Kaunid kevadilmad muutuvad iga päevaga veelgi ilusamaks. Seega on aina enam põhjust rohkem liikuda väljas, värske õhu käes. Siinkohal ka teatan, et 32.KK Spordivaim tõmbab tänasega e-õppe aktiivsete vahetundide programmi otsad kokku. Teie ees on viimane videokokkuvõte lahedatest videoklippidest.

Loomade liigutused ja kiirusredel. Montaaž Johannes Lilover, 11.c

32.KK Spordivaim kutsub algklasside lapsi distantsõppe ajal liikuma ja uusi väljakutseid proovima. Käesoleval nädalal on eesmärgiks harjutada liikumist kiirusredelil.

Kiirusredel E-õpe: Johan ja Meelis. Montaaž Johannes Lilover, 11.c ja Aaron Thor Härm, 11.d

Huumorikas spordi- ja ka loomasõber Aaron on taas laval ning tagasi koos paljude uute loomade liigutustega! Proovige järele!

Loomade liigutused 2.osa Aaron 11.d. Montaaž Johannes Lilover, 11.c ja Aaron Thor Härm, 11.d

Nüüd on käes aeg, et üheskoos lähedastega kodu pea peale pöörata ja ise takistusrada luua. 32.KK Spordivaimu noored võtsid kätte ja tegid paar varianti valmis, et lastel oleks lihtsam hoog sisse saada. Välja pakutud võimalused on vaid mõned lõpututest variantidest, millega elu mitmekülgsemaks ja aktiivsemaks muuta. Tegutseda on võimalik nii oma koduhoovis kui ka suuremas ja väiksemas korteris. Olulisel kohal on tahe tegutseda ja luua ning loomulikult on hea võimalus olla muuhulgas loominguline. Siinkohal vabandustel kohta ei ole! Kes tahab, see teeb! Vaata videot: https://bit.ly/3e5FOI6

Tublid Tallinna 32. Keskkooli algklasside lapsed võtsid osa distantsõppe väljakutsest, mille käigus tuli kõigil endale koduseid vahendeid kasutades meisterdada takistusrada. Lõbus video annab ülevaate, millega lapsed hakkama said ja kuidas nad ise ka rada osavalt läbisid.

Takistusrajad on selleks korraks tehtud ja seega käes aeg, et proovida uusi väljakutseid. Nüüd kutsuvad 32.KK Spordivaimu liikmed algklasside lapsi katsetama erinevaid osavus- ja jõuharjutusi!

Jagame teiega nelja videot! Iga video koosneb omakorda kahest harjutusest. Seega saab kodus proovida ja harjutada hüppenööriga hüppamist, jõutrenni, kätelseisu, kukerpalli, loomade liikumist, hundiratast, saltot ja kirsina tordil veel paljude seas tuntud youtuberi Johannes Liloveri parkuuri trikke.

Video 1: Hüppenöör ja jõuharjutused (Iris 11.d ja Jan 11.a)
Video 2: Kätelseis ja kukerpallid (Romi Ly 11.b ja Kirke 12.b)
Video 3: Loomade liikumine ja hundiratas (Aaron 11.d ja Marilin 12.b)
Video 4: Parkuur ja salto (Johannes 11.c ja Mark-Erik 12.c)

Montaaž (Johannes Lilover, 11.c)

Tähelepanu!
Tegemist pole pedagoogilise õppematerjaliga! Spordivaimude eesmärk on olla aktiivse eluviisiga lastele eeskujuks, julgustades uusi liikumisvorme proovima! Ka videotes rõhuvad noored ohutuse tagamisele. Soovitame jagatud harjutusi esialgu proovida ja katsetada vanemate juuresolekul!

Meie algklasside tublid ja sportlikud lapsed annavad koduõppel jätku aktiivsele liikumisele. Seekord võtsid paljud vastu osavus- ja jõuharjutuste väljakutse. Mitmesaja lapse seas oli rohkelt usinaid harjutajaid ja palju neidki, kes jagasid enda tegemisi videol.

Osavus- ja jõuharjutused (1.-4.kl) Video montaaž: Mark-Erik Tölpt, 12.c